Demo Türkçe MFD Yazılım 7 MB 306
07.2013 01.2021

Profesyonel düşünen mağazalar için personel, toptancı ve kasa hesabı tutan ürünleri grubuna göre sınıflandırıp satış raporları sunan ,ürün tarihine ve kritik stok miktarını hesaplayan tüm satış yapan işyerleri için hazırlanmış ayrıca işyerinizin www.işyeriadı.com ücretsiz web sitesi vererek nette yer edinmenizi sağlayan isteklerinizle yenilenen alanında tek esnaf programı.

Özellikleri: Program alan her esnafa www.işyeriadınız.com bedava web sitesi hediyesi Kolay ve pratik satış ve alış işlemleri.

Personel kartlarıyla personel pirim ve maaş takibi Esnafın isteği doğrultusunda görsellik renk ve özelik ekleme Aylık, yıllık, günlük ve iki tarih arasında satış raporu Sınırsız barkotlu ürün kaydetme imkanı.

Kritik stok raporuyla azalan ürünlerinizi görebilme Kasa hesabıyla paranın akışını aylık, günlük, yıllık ve iki tarih arasında raporlama.

Toptancı kartlarıyla yaptığınız ticareti raporlama İki tarh arasında alış ve satış raporlarıyla hesabınızı takip etme Ürün grubuna göre satışını günlük, aylık, yıllık ve iki tarih arasında raporlama.

Stok raporuyla malınızın maliyetini, satışını ve kazancınızı görebilme Hatalı satışınızda satışı düzenleme imkanı.

Yetkili düzenleme Sürekli güncellenerek esnafların istekleri doğrultusunda programın gelişimini yönlendirme.

Kolay kurulum ve pratik çalışma Kredili pos satışlar Kullanıcı satışına göre rapor Ürün bazında satış raporu Stok ekleyen kullanıcı raporu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir