Ücretsiz Türkçe Veirasoft 30 MB 2844
23.07.2017 01.04.2022

Veirasoft tarafından geliştirilen Nöbet Listesi Hazırlama Programı ile sınırsız personel için dilediğiniz kadar personel türüne göre planlama yapabilirsiniz.

Örneğin hastane için yoğum bakım ünitesinde, acil serviste, birimlerin/genel hemşireler(i), asistanlar(ı) ve doktorlar(ı) arasında) 6 ayrı vardiya seçeneğiyle yada vardiya setlerini statikleştirerek istediğiniz kadar vardiyada yada düzlemsel birimde rassal dağılım ve rassallaştırılan doğrusal dağılım modelleriyle birçok ayrıntıyı yöneterek nöbet listesi oluşturabilir.

Nöbet Listesi Hazırlama Programı sayesinde personellerinizin iş yükü kaybını engelleyebilir ve daha verimli bir çalışma programı içinde kalmalarını sağlayabilirsiniz.

Sistem tarafından oluşturulan listede istediğiniz müdahaleyi yapabilir ve dilediğiniz döngü değişiklikleri ile katmanlar oluşturarak, günleri ve/veya türleri birbirlerinden bağımsızlaştırabilir ve baskı önizleme ile word, excel veya pdf olarak kaydedebilir yada yazıcınızdan çıktı alabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Programı normal bir şekilde kurun ve açın

İlk önce Yeni Personel Kısmından personel bilgilerini ve çalışma çeklini belirleyin (Gece, Gündüz, Yarı Zamanlı saatleri girdikçe haftalık olarak otomatik toplayacaktır.)

Hesapla Butonuna basınca sonraki aylara göre otomatik hesaplayarak dağıtım yapacaktır.

Hesaplama penceresinde D ve N harflerine bir defa tıklayarak alt satırda hangi gün hangi saat çalışacağını gösterecektir.

“Nöbet Listesi Hazırlama Programı” için 8 yanıt

 1. GLY dedi ki:

  MERHABALAR DOSYA AÇILMIYOR.HATA VERİYOR.YARDIM EDERMİSİNİZ

 2. Ercan dedi ki:

  Merhaba kullanımı hakkında detaylı yardımcı olabilir misiniz mail adresimi eklesem tarif eder misiniz? İdari işlerin elinde saçma sapan vardiyalarla cebelleşiyoruz. Kendimiz yapalım listeyi rahat edelim dedik.

 3. varol dedi ki:

  teşekkürler

 4. inddir dedi ki:

  Link düzeltilmiştir

 5. asım dedi ki:

  link ölmüş malesef

 6. fuzuli dedi ki:

  teşekürler

 7. ali dedi ki:

  güzel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir