Ücretsiz Türkçe sosyallig.com 114 MB 278
06.11.2022 06.11.2022

Petrol Ofisi Sosyal Lig, somut anlamda yakıt kazanabileceğiniz bir oyundur.

Menajerlik ve strateji içerikli bir oyun türüdür. Oyuncular kendisine verilen bütçeyle kendi takımlarını kurmaktadır. Kurdukları takımın gerçek lig de karşılığına göre Süper Lig’de o haftaki gerçek maç istatistikleriyle Sosyal Lig puanlama sistemine göre puan toplamaktadır. Ayrıcı oyuncular Petrol ofisinden aldıkları yakıt karşılığında da oyun içerisinde kendilerine belli bir bütçe kazandırmış olur.

Oyuncular topladıkları puanlarla haftalık, aylık ve genel klasmanlarda lig sonuna kadar mücadeleye devam ederler.

Petrol Ofisi Sosyal Lig

Uygulamaya giriş yapabilmek için Facebook, Google hesabı, GSM numarası ya da mail adresiyle üye olabilirsiniz.

Oyunda takımınıza vereceğiniz isim ayrıca kullanıcı adınız olacaktır. Takımınıza istediğiniz adı verebilirsiniz fakat bunun da küçük bir kuralı var. Takımınıza vereceğiniz isim herhangi bir hakaret içerikli olmamalıdır.

Üye girişi yaptıktan sonra kadronuzu oluşturup takımınızı kurabilirsiniz. Taktik bölümünden saha dizilişi seçilir: (4-4-2) (4-5-1) (4-3-3) (5-3-2) (5-4-1) (3-4-3) (3-5-2) sisteminden birini seçebilirsiniz. Bir oyuncunun gelecek gerçek maçta oynayıp oynamayacağını tahmin etmek de bütçenize ciddi katkısı olacaktır.

Sahada istediğiniz bir futbolcunun üzerine tıklayarak açılan pencereden Kaptan Yap seçeneğini seçmelisiniz. Kaptanın takım için çok önemli olduğunu unutmayınız.

Oyuncular konusunda ve taktik olarak sahaya yerleşim konusunda sonradan değişiklikler yapabilirsiniz. Kaptanınızı ve antrenörünüzü belirledikten sonra şampiyonluk yolculuğuna başlamaya hazırsınız demektir.

Oyunda üç farklı sıralama vardır; Haftalık, Turnuva ve Genel. En yüksek puanı alarak harika bir ödül kazanabilirsiniz.

Puanlama durumunu bir çok konu etkilemektedir. Gol atmak, hangi oyuncunun oynayacağını bilmek, yenmek, yenilmek, dış saha ve iç saha galibiyeti vb. oldukça çeşitlidir.

Başarınıza göre belirli dönemlerde kazanacağınız rozetler sizin oyun içerisindeki otoritenizi göstermektedir.

Petrol Ofisi Sosyal Lig de Nasıl Kazanırım?

Oyunda başarılı olmak için gerçek lig de yaşanan gelişmeleri de yakından takip etmeniz gerekiyor. Sizin takım kurarken oluşturduğunuz kadronun gerçek lig de yer alan kadro ile aynı başarıyı yakalaması sizi de oyun içerisinde başarılı olmanızı sağlıyor. Gerçek lig de kazanılan her maç, atılan her gol den tutun daha yerleşimleri bile bu başarınızı doğrudan etkiliyor.

Genel sıralamada zirvede yer alan oyuncular otomobil ve e ticaret sitlerinden indirim çeki kazanabiliyor. Sıralamaya giren kullanıcılar Petrol ofisinden yakıt da kazanır. Oyun içerisinde sıralamaya giren kullanıcıların seviyelerine ve başarılarına göre oldukça çeşitli ödüller bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir