Ücretsiz İngilizce NEOCORTEXT 18 MB 1025
16.12.2020 01.04.2022

Uygulama sayesinde ünlülerin videolardaki ve fotoğraflardaki yüzünü kendi yüzünüz ile değiştirebilirsiniz.

Gerçekten Reface başarılı bir yüz değiştirme uygulaması. Çok meşhur filim sahnelerinde ki alıntılara veya yine bilindik fotoğraflarda ki yüzlerin yerine kendi yüzünüzü kısa süre içerisinde kendi yüzünüzü ekleyebilirsiniz. Uygulama ile kendi yüzünüzü video içerisindeki bir karakterin yüzüne yada bir fotoğrafta ki yüzün yerine koyabiliyorsunuz.

Uygulamayı bizde denedik gerçekten çok başarılı bir şekilde yüz değiştirme işlemi yapıyor ve herhangi bir bozulma olmuyor. Google Play da şu an 50 Milyon kişi tarafından kullanılan bir uygulama. Sadece yüz değil uygulamanın yeni sürümü ile birlikte makyaj, elbise düzenleme, arka çerçeveleri düzenleme, yüzleri birleştirme gibi birçok işlemi de yapabilirsiniz.

Reface, vücut geliştirme fotomontaj işlemi yapılabilir. Uygulama içerisinde yüzünüzü eklemek istediğiniz video ve fotoğrafta genellikle ünlüler yer alıyor. Kendi yüzünüzü istediğiniz ünlünün yüzü ile değiştirebilirsiniz.

Uygulama içerisinde GİF düzenlemesi de yapabilirsiniz. Kendi yüzünüzü başka vücuda monte ederek hareketli görüntüler elde edebilirsiniz ve eğlenceli videolar, fotoğraflar hazırlayabilirsiniz.

Uygulamanın kullanımı oldukça basit. Uygulamayı telefonunuza kurduktan sonra öncelikle ya telefonun galerisinden bir adet fotoğraf seçiyorsunuz. Fotoğrafı seçtikten sonra sadece yüzünüzü seçecek şekilde düzenleme yapıyorsunuz. Daha sonra yüzünüzü hangi fotoğraf yada video da ki ünlü karakterin yüzüne eklemek istiyorsanız onu seçiyorsunuz. Eğer telefon galerinizde uygun bir fotoğraf bulamadıysanız yeniden bir fotoğraf da çekebiliyorsunuz. Birden fazla yüz fotoğrafını yine uygulama içerisinde barındırabiliyor, istemediklerinizi silebiliyorsunuz. Uygulamanın bir çok yüz ekleme video ve fotoğrafı ücretsiz. Eğer kıyafet düzenleme renklendirme gibi ekstra özellikleri kullanmak istiyorsanız bu özelliklerde uygulama içerisinden satın alabilirsiniz. Uygulamanın bir çok servisi ücretsiz olduğu için satın almasanız dahi bir çok güzel özellikleri ücretsiz bir şekilde kullana biliyorsunuz. Bu işlemleri yapabilmesi için doğal olarak uygulama telefonunuzun depolama birimine ve yeni bir fotoğraf, video çekebilmek için kameraya erişmek için izin istiyor.

Reface, bu düzenlemeleri yaparken oldukça hızlı bir şekilde işlem yapmaktadır. Yapmış olduğunuz video ve fotoğrafları kendi telefonunuza kaydedebilirsiniz.

Reface, Şu an 100 ülkeden fazlasında en popüler 5 uygulama arasında ter alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir