Ücretsiz Türkçe Sav Yazılım 33 MB 106
11.10.2013 01.04.2022

Stok cari fatura programı ile stok takibi, müşteri yönetimi, fatura kesme, kasa takibi gibi işlemler artık çok kolay.

Stoklarınızın takibini yapmakta zorlanıyor musunuz?

Karmaşık hesap defterleri ile uğraşmaktan sıkıldınız mı? Faturalarınızı el ile mi düzenliyorsunuz?

Bırakın bunların hepsini Sav Şirketim Stok Cari Fatura Programı sizin için yapsın. Kolay kullanım uygun fiyat avantajı ile zamandan kazanın, daha az ödeyin.

Stok Cari Fatura Programı Nedir?

Stok Cari Fatura Programı stok takibi, müşteri yönetimi, bilgisayardan fatura hazırlama, kasa giriş çıkışlarının takibi gibi işlemler için kullanılır.

Bir Stok Cari Fatura programı ile işletmenizin nakit para, stok, müşteri hesapları gibi temel unsurlarının kayıtlarını ve bunların hareketlerinin takibini kolayca yapabilirsiniz.

Faturalarınızı elle düzenlemek yerine bilgisayardan kesmek istiyorsanız yine bir Stok Cari Fatura Programı kullanmanız gerekecektir.

Kullanacağınız Stok Cari Fatura programı hazırlayacağınız evraklar üzerinde gerekli yerlerin doldurulmasını otomatik olarak yapacak ve sizi yoğun bir iş yükünden kurtaracaktır. Stokunuzdaki bir malın kaç adet kaldığını öğrenmek istediğinizde Stok Cari Fatura Programınızı kullanarak saniyeler içinde bu bilgiye ulaşabileceksiniz.

Yada bir müşterinizin borcunu alacağını, hangi tarihlerde hangi ürünleri aldığını görmek istediğinizde Stok Cari Fatura programı ile kolayca istediğiniz bilgileri görebileceksiniz.

Paketin İçerdiği Modüller: Stok, Cari, Fatura, Kasa, Ajanda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir