Ücretsiz Türkçe Saysa Soft 49 MB 506
20.12.2021 26.07.2022

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için geliştirilmiş ve ücretsiz olarak kullanıcıların hizmetine sunulan, ön muhasebe programı ve entegre çalışan hızlı satış sistemidir. Saysa Soft Ticari Setin tüm modülleri herhangi bir kısıtlama olmadan tam sürüm olarak kullanılabilir.

Saysa Soft Ticari Set, Muhasebe bilgisi gerektirmeden herkes için kolay kullanımının yanı sıra bir işletmede yapılması beklenen tüm işlem ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Program ön muhasebe işlemleri için, Stok, Kasa, Cari, Banka, Çek-Senet, Fatura, Giderler, İşlem Takibi, Raporlar ana modüllerinden oluşmaktadır.
Ayrıca stok tanımı, barkod yazdırma, stok sayımı, stok envanteri, toplu fiyat güncelleme, en az satılan stok listesi, en çok satılan stok listesi, kritik stok seviyesi gibi stok özelliklerinin yanı sıra, birden çok kullanıcı hesabı açma ve kullanıcılara işlem yetkisi tanımlama, barkod ve terazi kodu üretme, hatırlatıcı bilgi balonları ile uyarma, yazıcı tanımları, barkod etiketi tasarımı, güncel döviz kurları, kilitle ve çık ekranı, otomatik gider tanımları, gelişmiş raporlama sistemi, otomatik kayıt gibi öne çıkan özellikler sunuyor.

Ücretsiz Ön Muhasebe Programı

Programın hızlı satış işlemlerinde ise, barkod sistemiyle hızlı ve doğru ürün satışı, fiyat gör ekranı, bekleme listesi, satıştan iade, 2 farklı satış fiyatıyla satış yapma, yüzde ve tutar bazında indirim, detaylı satış ekranı, kdv dahil-hariç satış yapma, hızlı satış bandı oluşturma, bilgi fişi ve satış fişi yazdırma, gizli pencereden ürünün alış fiyatını görme, nakit, kredi kartı, veresiye ve çoklu ödeme ile satış yapma, yapılan satışları günlük ve tarihe göre kolayca takip etme imkanları sunuyor.

İşletmenizde işlem karmaşasının önüne geçmek, hatalı işlemleri engellemek, uzun hesap işlemlerini bitirmek ve müşterinizi güvende hissettirmek için Saysa Soft Ticari Seti hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Saysa Soft Ticari Set, internet bağlantısı gerektirmeden, yüksek güvenlik teknolojisi ile gelişmiş en iyi veritabanı sistemini kullanarak, yüksek hızda ve düşük sistem gereksinimi ile çalışır.

Saysa Ticari Set Programını; satış yapan her işletme, güvenle ve tüm özellikleri ücretsiz olarak kullanabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir