Demo Türkçe MakroCell 49 MB 844
10.2013 06.2021

Cari Bank – Cari Hesap Takip Programı Başka hiçbir ayrıntı olmadan cari hesap takibi yapmak istiyorsanız aradığınız program Cari Bank.

Gereksiz bütün ayrıntılardan kaçınılarak hazırlanmış olan cari hesap programı çok fazla bilgisayar bilgisi olmayan kişilerin bile kolayca kurup kullanabileceği bir programdır.

Kullanım kolaylığı, basit ve anlaşılır ekranları, güçlü raporlama seçenekleri ile ihtiyaç duyacağınız hertürlü özelliği içinde barındırmaktadır.

Kullanıcı adı ve parola desteği ile güvenliğinizi sağladığı gibi, hangi fişi kimin açtığını ya da değiştirdiğini de isterseniz kolayca görebilirsiniz.

Ağ ortamında çalışabilme özelliği sayesinde ister evinizde, ister iş yerinizde istediğiniz kadar bilgisayardan aynı kayıtlara erişerek kullanabilirsiniz.

Müşteri bilgilerinizi en ince ayrıntısına kadar saklamanızı, her müşteriniz için detaylı notlar almanıza olanak sağlar.

Kategori ya da gruplar oluşturmanıza müşterilerinizi bu kategori ve gruplara dahil etmenize ve istediğiniz kategori veya grupdaki kayıtlı müşterinizi görmenize imkan tanır.

Türk Lirası, ABD Doları, İngiliz Sterlini ve Euro para birimlerinde borç ve alacak kayıtlarınızı tutmanızı sağlar.

Merkez Bankasından günlük döviz kurlarını tek tıklama ile kolayca alarak depolar. Bu sayede geriye dönük döviz bilgilerini de takip etmenizi sağlar.

Kayıtlı müşterinizi kolayca bulabilmeniz için güçlü bir arama özelliği içerir. Cep telefonundan, Semt bilgisine kadar birçok bilgide arama yapabilirsiniz. Filtreleme özelliği ile size aradığınız en uygun sonucu en kısa sürede getirecektir.

Özelleştirme seçeneğini kullanarak ızgara üzerinde gözüken bilgileri kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

Müşteri bilgilerinizi, cari fişlerinizi isterseniz excel ortamına aktarabilir, formüller üreterek kullanabilirsiniz.

Görev yöneticisini kullanarak yapacak olduğunuz işleri yazılı olarak takip edebilirsiniz.

Müşterilerinizi basitçe borçlandırır yada alacaklandırırsınız, işlem türleri sayesinde Nakit, Kasa, Banka, Taksit Ödeme, Çek, Senet, Fatura, Borç dekontu, Alacak dekontu gibi birçok işlem türünden birini seçerek gruplandırabilirsiniz.

Her fiş için detaylı açıklamalar yazabilir , dilerseniz makbuz çıktısı alabilirsiniz.

Girmiş olduğunuz her fişi belge numarasında, çekleri ve senetleri ise seri numarasından kolayca arayıp bulabilirsiniz.

Özelleştirme seçeneğini kullanarak ızgara üzerinde gözüken fiş bilgilerini kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

Çeşitli raporlama seçenekleri ile istediğiniz bütün sonuçları kağıt üzerine aktarabilir, excel çıktısı olarak alabilirsiniz.

Cari Bank programı içinde ayrıca bir kasa programı da mevcuttur. Kasa programını ister bağımsız ister cari bank programı ile entegre bir şekilde kullanabilirsiniz.

Microsoft Word programı ile bir kez hazırlayacağınız ön bilgi şablonunu, hesap ekstrelerinin başına ekleyerek müşteriniz için hazır çıktılar oluşturabilirsiniz.

Kolayca bilgilerinizi yedekleyebilir ve istediğiniz zaman tek tıklama ile geri yükleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir