Ücretsiz Türkçe Snap Inc 73 MB 54
07.2021 07.2021

Snapchat içinde bulunduğunuz anı kayıt altına alarak yakınınızda bulunan insanlarla veya arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlar.

Uygulamayı açar açmaz video olarak kaydedebilir ve paylaşabilirsiniz.

Snapchat uygulamasının oldukça gelişmiş özellikleri bulunmaktadır. Kayıt altına aldığınız içeriklerinize Filtreleri, Lensleri, Bitmoji gibi özellikler ekleyerek paylaşım yapabilirsiniz.

Çeşitli filtreler uygulayabilir düzenlemeler yapabilirsiniz. Eğlenceli efekti kullanarak kendini ifade edebilir o anki ruh halinizi paylaşımlara yansıtabilirsiniz.

Snapchat’in bir çok özellikleri diğer sosyal medya platformları tarafından kopyalanmakta ve ya bir benzeri uygulanmaktadır. O yüzden Snapchat bu konuda gerçekten yenilikçi ve eğlenceli özellikler ekleyen bir sosyal medya platformudur.

Snapchat ilk açılışta kamera ile açılır ve hızlı bir şekilde içerik üretmenizi sağlar. Fotoğraf çekmek için dokun, video kaydetmek için basılı tutmanız yeterlidir.

En eğlenceli kısmı ise her gün yenilenen ve çok sevilen Lenslerden veya Filtrelerdir. Kamera karşısına istediğiniz Lenslerden veya Filtreleri uygulayarak ilginç görünümler elde edebilirsiniz. Anlık olarak değişikliği görerek bakabilir isterseniz o halinizi kayıt altına alarak paylaşabilirsiniz. Lenslerden veya Filtrele uyguladığınız yüzünüzü her zaman paylaşmak zorunda değilsiniz. İsterseniz paylaşmadan da telefonunuza indirerek farklı platformlarda paylaşım yapabilirsiniz.

Canlı sohbet özelliği ile arkadaşlarınızla anlık olarak mesajlaşabilirsiniz. Dilerseniz yeni arkadaşlar da bulabilirsiniz. Aynı anda 16 arkadaşınla Görüntülü Sohbet edebilirsiniz. Sohbet esnasında yüzünüze Lenslerden veya Filtreler uygulayarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Arkadaşlarınızı takip ederek hikayelerini izleyebilirsiniz. Dünyaca ünlü sanatçıların ve içerik üreticilerin hikayelerini izleyebilirsiniz. Gündemi takip edebilir en son haberleri, orijinal Programları ve topluluk Hikayelerini izleyebilirsiniz.

Konum paylaşan arkadaşlarının nerede olduklarını görebilirsiniz. Dilerseniz sizde konum paylaşımı yapabilirsiniz. Hayalet modunu kullanarak konumunuzu gizleyerek uygulama içerisinde gezinebilirsiniz. Dünyanın neresinde olursa olsun canlı hikayeleri izleyebilirsiniz.

Çekilen içerikleri Snapchat bulut deposuna kayıt ederek istediğiniz zaman paylaşabilir veya tekrar izleyebilirsiniz.

Çektiğiniz fotoğraflardan ve videolardan yeni bir hikaye oluşturarak paylaşım yapabilirsiniz.

En yakın arkadaşınla arkadaşlık profili oluşturarak ikinize özel bir profil tanımlayabilirsiniz. Burada ortak yanlarınızı ve zevklerinizi paylaşabilir, belirtebilirsiniz.

Uygulama her zaman kendisine özel yenilikler ekleyebilen bir platformdur. Yeni özellikleri uygulama içerisinde görerek trend olan yenilikler sayesinde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Uygulamanın ayarları oldukça özelleştirilebilir şekilde hazırlanmıştır. Profil bilgilerinizi ve gizlilik ayarlarınızı çok detaylı bir şekilde düzenleme imkanı sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir