Demo Türkçe TeknoSoft Yazılım 2 MB 289
11.10.2013 01.04.2022

TeknoAsistan Abone Takip Su ve Tüp bayilerinin tüm ihtiyaçlarını tek bir programda birleştiren pratik bir yazılımdır.

Tüm Abone detaylarını kaydedebilir, ayrıntılı raporlar alabilirsiniz. Ayrıca çok detaylı ajanda takip modülüyle birlikte…

Su, Tüp bayileri ve Abonelik sistemiyle satış yapanların işi artık çok kolaylaşacak. Arayan Numaraları Gösterme ve Kaydetme modülüyle müşterilerinizi anında tanıyın. Satış ile tüm bilgilerinizi takip edebilecek, ayrıca kişisel ve kurumsal datalarınızı tek bir programdan takip edebileceksiniz. Yeni 3.0 versiyonuyla su-tüp satışlarınızla ilgili her türlü detayı kaydedebilirsiniz.

Arayanın detaylı bilgileri, kaç defa aradığı, bakiyesi, tek tuşla satış kaydı yapabilirsiniz. Kayıtlı, kayıtsız ve satış yaptığınız müşterileri farklı renklerde kolayca ayırt edebilirsiniz. USB Port müşteri tanıma sistemiyle 8 ayrı hattınıza kadar aramaları program kaydedecektir. Arayanları gece-gündüz görebileceksiniz. Müşterilerinizi çaldır-kapat sistemine adapte edebilir böylece telefon açma zahmetinden kurtulabilirsiniz. Bu programla müşteri kaçırmaya son verebilirsiniz.

Abonelerinizin en son ne zaman kaç gün önce su aldığını, kaç gün arayla su siparişi verdiğini, sipariş verme zamanı geçenleri ayrı renk olarak görebilmenizi bu program sağlar. Böylelikle sorunlu müşterilerinizden anında haberiniz olur. SMS modülüyle topladığınız cep numaraları sayesinde özel günlerde SMS ile müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Otomatik SMS modulüylede işyerinizde olmadığınızda arayan abonenizin adı, telefonu, adresi SMS ile istediğiniz cep telefonuna ulaşabilir.

İsterseniz abone bilgilerini girdikten sonra, ÇALDIR-KAPAT sistemine geçebilirsiniz. Müşterinizin yapması gereken sadece 2 defa telefonu çaldırıp kapatması. Böylelikle telefon bakma zahmetiniz olmayacak, ayrıca müşterinizin kontör harcamasına gerek kalmayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir