Ücretsiz Türkçe Fatih DUMAN 51 MB 1.873
07.2013 11.2019

Youtubedeki beğendiğiniz video klipleri mp3 olarak indirmek için geliştirilmiş bir programdır.Kullanımı ise çok basittir,sadece youtube linkini kopyalayın programa yapıştırıp VİDEOYU DÖNÜŞTÜR e tıklayın ardından download butonuna basınız…

Sesli HD videolar, YouTube’dan MP3 indirme, Videolardan MP4 çıkarma, RuTube videoları, Video formatını seçebilme imkanı Windows 7/8/10 ile uyumlu ve Çalma listeleri YouTube’dan indirebilme imkanı.

Sadece indirmek istediğiniz videonun linkini yapıştırın ve İndir’e basın.

Nasıl çalışır? İndiriciyi açın, video bağlantısını girin. Kullanılabilir tüm formatlar (MP3, MP4 vb.) gösterilir, aralarından seçim yapıp İndir düğmesine basmanız gerekir. Sadece ses dosyası indirmek için de aynısını yapın. YouTube video indirici net görüntü sevenler için HD ve FullHD formatını bile korur. Seçim yapma konusunda serbestsiniz.

YouTube’dan tam oynatma listesi indirme özelliği de bulunuyor. Örneğin, bir kanalı sevdiyseniz ve tüm video ya da ses koleksiyonuna sahip olmak istiyorsanız. Model, ilk metoda benzer olacaktır. Tek fark düğmedir. “İndir” yerine “oynatma listesine” tıklamanız yeterli. Tüm YouTube oynatma listesi açık bir pencerede gösterilir ve varsayılan olarak tüm videolar indirilmek üzere seçilidir. İhtiyacınız yoksa işareti kaldırmanız yeterli. Format seçimi yine sizin tercihinizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir