Demo Türkçe Seyfettin MORAN 529
10.2013 10.2013
Moran Webcam Güvenlik Programı bilgisayarınıza bağlı bulunan tüm usb kameraların güvenlik amaçlı olarak kullanılmasına olanak sağlayan bir yazılımdır.  Takdir edersiniz ki günümüzdeki güvenlik sistemleri çok maliyetlidir. Bu nedenle biz  Moran Yazılım olarak sizler için Moran Webcam Güvenlik Programını geliştirdik. Programın genel amacı,  işyerinizde olup bitenleri,  çocuklarınıza veya yaşlı hasta yakınlarınıza karşı bakıcılarınızın aldıkları hal ve tavırları takip etmek ve sohbet amaçlı kameralarınızı sohbet aracı olmaktan çıkarıp bir güvenlik sistemine dönüştürebilmektir.

Bilgisayarınız ile kameralarınız arasındaki uzaklığı piyasada kolaylıkla bulabileceğiniz Usb Repeater kabloları ile 100 metreye kadar açabilirsiniz.
Moran Webcam Güvenlik Programı  Sistem Tray’da (sistem tepsisinde) gizlice çalışabilme özelliğine sahiptir.  Kameralarınıza ister hareket algılandığında isterseniz sürekli olarak sesli veya sessiz kayıt yaptırabilirsiniz.

Moran Webcam Güvenlik Programı ile aynı marka birden fazla kamera bağlayabilir ve kullanibilirsiniz. Aynı marka ve model olmaları sizin için bir sorun teşkil etmez.
 
Moran Webcam Güvenlik Programı ile kameralarınıza uzaktan bağlantı sağlayan tüm bilgisayar ve cep telefonlarının hareketlerini görebilir ve dilerseniz bu hareketleri kaydedebilirsiniz.

Moran Webcam Güvenlik Programı ile hangi tür kameraları kullanabilirim sorusunun bizce en güzel yanıtı; kullanacağınız kameraların mikrofonlu olması ve bu özelliğini usb bağlantısından alabilmesi (harici bir mikrofon girişi olmaması) gerekir.  Çünkü birden fazla kamera bağlayabilmeniz için bu özellikte bir kamera olmalıdır.  Her kamera için bir mikrofon girişi temin edemezsiniz. Sessiz kayıt yapmak istiyorsanız bağlayacağınız webcam’ın markası ve türü çok önemli değildir, görüntü kalitesinin düzgün olması yeterlidir.

Moran Webcam Güvenlik Programı Windows Vista ve üzeri işletim sistemlerinde “Yönetici Olarak Çalıştır” seçeneği ile çalıştırılmalıdır. Aksi halde hata verecektir.

Moran Webcam Güvenlik Programı nasıl kurulur, kamera ayarları nasıl yapılır, uzaktan nasıl izlenir gibi sorularınızın cevablarını sitemizin videolar bölümünden bulabilirsiniz.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir