Demo Türkçe noayazilim 4 MB
07.05.2021 01.04.2022

NOA İnşaat Muhasebe Programı inşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketler için geliştirilmiş muhasebe programıdır.

İnşaat, taahhüt, proje, demiryolu, gemi, tekne, konteyner imalatı, yapsat, alt yapı, elektrik projesi, yüklenici ve yol yapım işi gibi işlerde faaliyet gösteren şirketlerin işlerini kolaylaştırmak için geliştirilmiştir.

Program sayesine proje planlaması yaparak gelir ve gider hesaplaması yapabilirsiniz.

Kesin maliyet, taşeron, cari hesap, tedarikçi ve personellerin hakediş, borç, alacak, ödeme, fatura, çek, kasa ve maaş hesaplarının takibi, verilen ve alınan teklifler, personel, taşeron, şantiye ve cari hesaplara yapılan zimmet işlemleri gibi işlemleri kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Bu sektör için geliştirilen özel bir program olduğu için hazır metinler, matbu evraklar ve bir çok gerekli belgeye program içerisinden ulaşabilirsiniz.

Birden fazla alanda faaliyet gösteriyorsanız ayrı ayrı kayıtları tutarak genel ve özel raporlama alabilirsiniz. Raporlama özelliği sayesinde faaliyetinizin gelişimi ve maddi durumu hakkında kolay bir şekilde planlama yapabilirsiniz.

Hangi taşeronun hangi projede ne kadar hakediş yapmış kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

Cari hesaplardan alınan stokların fiyat farklarını otomatik olarak listeleyerek stok takibini yapabilir, depo kaydı oluşturabilirsiniz.

Stokta yer alan malzemelere fiyat tanımlaması yaparak genel bir rapor ile durum denetimi yapabilirsiniz.

Çoklu bağlantı özelliği sayesinde farklı yer ve illerde yada ülkelerde yer alan şantiyelerin durumlarını program sayesinde takip edebilirsiniz. Yetkilendirme sayesinde başka kullanıcılara sınırlı yetki vererek bilgi girmesini sağlayabilir, denetlemeyi ona göre planlayabilirsiniz.

Örneğin başka ilde yer alan şantiyeden sorumlu kişiye sınırlı yetki vererek çeşitli bilgileri programa işlemesini sağlarsınız ve böylelikle gitmeden de şantiye de ki durum ve gelişme hakkında bilgi alabilir depoların stok durumunu izleyebilirsiniz.

Sadece yetkili kişilerin sizin belirlediğiniz kayıtları görebilme sınırlaması getirebilirsiniz.

Gelişmiş kayıt özelliği sayesinde herhangi bir kullanıcı belirli kayıtları silse yada düzenleme yapsa yedekleme özelliği sayesinde kayıtları tekrar getirebilirsiniz. Silinen kayıtların gününü saatini saniyesine kadar görebilirsiniz.

Mobil görünüm sayesinde yukarıda bahsedilen birçok özelliği telefonunuz ile de yapabilirsiniz.

Şantiyenizde çalışan yevmiyeli personellerin puantaj, mesai, gece mesai, pazar yevmiyeleri gibi işlemleri kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Kasa/Banka takibi özelliği sayesinde muhasebe işlemlerinden tasarruf edersiniz.

Program demodur. Tam sürüm için lütfen yapımcı firma ile irtibata geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.