Demo Türkçe Yeniyol Yazılım 166
11.10.2013 01.04.2022

YeniYoLKasam sadece bir kasa programı değildir. Kullandıkça farkına varacağınız, bir çok özelliği ile kategorisinde şimdiden lider durumda olan bir ;

  • Gelir – Gider takip sistemi yöneticisi,
  • Ödemeleriniz Hatırlatan bir sekreter,
  • Harcamalarınızı otomatik taksitlendiren ve ödeme günlerinde hatırlatan finansör,
  • Şubelerinizinde kayıtlarını tutabileceğiniz ve istediğinizde raporlayabileceğiniz , İşletme sistem yöneticisidir. Kasa hareketlerinizi takip edin, gelir ve gider işlemlerinizi düzenleyin ve raporlayın, hatırlatıcı ile ileri vadeli ödemelerinizi zamanında ve tek bir tuş ile ödeyin. Kur bilgileri ekranı iki yönlü çalışmaktadır. İster internet üzerinden tüm kur kartlarını ve güncel kur bilgilerini online olarak sisteme yükleyebilir istersenizde elle giriş yapabilirsiniz. Kur bilgilerini internet üzerinden güncellemek için Ayarlar/Kur Girişi menüsünden açılan ekran üzerinde takvimin altında bulunan internet üzerinden güncelle linkine tıklayarak yapabilirsiniz. Yeni düzenlediğimiz raporlar ile pdf ( acrobat), Word ve Excel formatında export ( dışa veri ) gönderebilir, import ( içer veri) alabilirsiniz. Bunun için istediğiniz raporu alın daha sonra ekranın üzerinde bulunan menü üzerindeki mektup şekline benzeyen tuşa basın, açılan diyalog kutusundan dosyanın oluşturacağı yeri ve dosyanın adını belirtin, dosya türü kutusundan ise istediğiniz formatı belirleyin ve tamam tuşuna basın. İşte bu kadar kolay. Virman işlemi asıl olarak bir kasadan diğer bir kasaya para transferinde kullanılır. Program içerisinde bu işlemi Yeni tuşuna bastıktan sonra gelen kayıt giriş penceresinde işlem türü kutusundan virman işlemini seçerek yapabilirsiniz. İşlem türü seçiminden sonra ekran yapısı görsel olarak değişecek ve virman kasa adında bir kutu açılıp sizden virman yapılacak kasa seçimi istenecektir. Burada İşlem kasası genel anlamda Alacaklı (çıkış) , virman kasası ise Borçlu ( giriş ) kasası olarak işlem görür
  • Tasarım Ve Görsellik Kullanımınıza en uygun tasarım, farkları yakalıyabileceğiniz görsellik bir arada. Görsel bilgilendirme mesajları ile de daha anlamlı ve kullanıcı dostu.
  • Amacınıza en kısa yoldan ulaşın İşlemlerinizi türlü ekranlardan çeşitli dönemeçlerden değil, en kısa yoldan ve çabuk tamamlayın. YeniYoLKasam’ ın etkin kullanım ekranlarına göz atın.
  • İhtiyacınız olduğu anda Yanınızdayız Kendi kendine eğitimini verebilen, internet üzerinden devamlı güncellenen dökümanları ile size ip uçları veren, videolar ile görsel eğitimlerde programı daha etkin kullanmanızı sağlayan yardımlarımız sizinle.
  • En kolay kullanım özelliği Kendi kendini öğreten sistemi sayesinde daha ilk ekranı açtığınız andan itibaren senelerdir programı kullanıyormuş gibi kolay bir şekilde tüm işlemlerinizi yapabileceğinizi biliyoruz.
  • İstediğiniz bir kopya mı ? Diğer hiç bir ticari programa benzemeyen, ve sadece kasa olarak kullanmayacağınız bir Finans programıdır YeniYoLKasam. Ödeme raporları ve muhasebe işlemlerinize yaklaşımı ile şimdiden kategorisini kendisi belirleyecek bir aşamaya gelmiştir.
  • Farklılık görünümde değil, işleyişte ve güvenlikte Raporlardaki biçimsellik, grafiksel görünüm ve içerik olarak ihtiyacınız olan tüm verileri toplu olarak bir kerede alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir